źródło: zory.slaska.policja.gov.pl
źródło: zory.slaska.policja.gov.pl
Aktualności (2 kwietnia 2019)

Sierżant  sztabowy Mariusz Małek od 1 kwietnia pełni obowiązki dzielnicowego na terenie naszej dzielnicy. Mieszkańcy nadal mogą dzwonić do swojego dzielnicowego, korzystając z dotychczasowego numeru telefonu komórkowego (tel. 723 645 827).

Pan Mariusz Małek jest policjantem od 6 lat, jego poprzednim rejonem pracy jako dzielnicowy był rejon nr 8 Rój z ul. Wodzisławską od nr 228 oraz os. Gwarków.  Policjant jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Kukuczki w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne i edukacja obronna. Jest ratownikiem WOPR, posiada uprawnienia instruktora pływania, trenuje sztuki walki oraz ukończył szkolenie w zakresie kwalifikowanej pomocy przedmedycznej.

Nowy dzielnicowy zaprasza wszystkich mieszkańców gminy do współpracy w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby pomóc mieszkańcom w rozwiązaniu ich lokalnych problemów. Zachęca także do korzystania z Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa, za pomocą której każdy może wskazać i zobaczyć miejsca zagrożone.