
Po II wojnie światowej przy kapliczce w maju i w czerwcu przez wiele lat odbywały się modły dziękczynne mieszkańców za ocalenie życia. Od tego czasu co roku w maju przy kapliczce odprawiane jest majowe.
źródło: www.katowice.gosc.pl21
This content isn't available right now
When this happens, it's usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it's been deleted.
Po II wojnie światowej przy kapliczce w maju i w czerwcu przez wiele lat odbywały się modły dziękczynne mieszkańców za ocalenie życia. Od tego czasu co roku w maju przy kapliczce odprawiane jest majowe.
źródło: www.katowice.gosc.pl21